DYREKTOR

art. plastyk Dariusz Delik
RYNEK NOWOMIEJSKI 17 
tel. 56 622 75 34
d.delik@galeriadziecka.com

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

RYNEK NOWOMIEJSKI 17
tel. 56 622 75 34
kontakt@galeriadziecka.com

Główny księgowy
Izabela Grabowska
i.grabowska@galeriadziecka.com

Specjalista ds. finansów
Karina Lewandowska

 

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

RYNEK NOWOMIEJSKI 17
tel. 56 622 75 34 / 737 336 030
kontakt@galeriadziecka.com

Kierownik administracyjny
Ewa Katulska
e.katulska@galeriadziecka.com

Specjalista ds. kadr i administracji
Katarzyna Lizińska
k.lizinska@galeriadziecka.com

ul. KOŚCIUSZKI 75-77 MŁYN KULTURY
tel. 730 016 260
filia@galeriadziecka.com

Sekretariat pracownik obsługi kancelaryjnej
Kinga Wachek-Liszewska
k.liszewska@galeriadziecka.com

DZIAŁ SZTUKI I EDUKACJI

RYNEK NOWOMIEJSKI 17
tel. 737 308 930 
kontakt@galeriadziecka.com

art. plastyk Patrycja Nowatkowska
p.nowatkowska@galeriadziecka.com

art. plastyk Jowita Kunicka
j.kunicka@galeriadziecka.com

art. plastyk Anna Rozłucka
a.rozlucka@galeriadziecka.com

art. plastyk Joanna Reif
j.reif@galeriadziecka.com

 

ul. KOŚCIUSZKI 75-77 MŁYN KULTURY
tel. 794 555 614
filia@galeriadziecka.com

art. plastyk Magdalena Kowalczuk
m.kowalczuk@galeriadziecka.com

art. plastyk Katarzyna Skrobała
k.skrobala@galeriadziecka.com

art. plastyk Katarzyna Kokot
k.kokot@galeriadziecka.com

art. plastyk Natalia Lewandowska

n.lewandowska@galeriadziecka.com

 

 

 

DZIAŁ OBSŁUGI TECHNICZNEJ

RYNEK NOWOMIEJSKI 17
tel. 56 622 75 34
kontakt@galeriadziecka.com

Kierownik obsługi technicznej
Adam Tułodziecki
a.tulodziecki@galeriadziecka.com