Na przegląd napłynęło 117 filmów, z czego 12 zostało zdyskwalifikowanych ze względu na problemy techniczne i błędy formalne, 11 filmów otrzymało nagrody.

NAGRODZONE FILMY:

I. FILMY INDYWIDUALNYCH AUTORÓW, KTÓRE POWSTAŁY BEZ OPIEKI PROFESJONALISTÓW
3 nagrody w kategorii:

I NAGRODA: „MUFFIN TIME”, Anna Siecińska, KRAKÓW

II NAGRODA: „JOURNEY”, Jakub Siedlecki, WARSZAWA

III NAGRODA: „FOKA” i „KOTEK I COŚ”, Piotr Perzyński, POZNAŃ
https://www.youtube.com/watch?v=XCeN4ji-rnM                       http://www.youtube.com/watch?v=hxL7zWMsOHA

II.   FILMY INDYWIDUALNYCH AUTORÓW, KTÓRE POWSTAŁY POD OPIEKĄ PROFESJONALISTÓW
2 nagrody w kategorii:

I NAGRODA:  „DZIUBDZIUBY”, Maja Orłowska, CENTRUM KULTURY WROCŁAW-ZACHÓD

II NAGRODA: „PAN KLOCUŚ”, Mikołaj Cendro, CENTRUM KULTURY WROCŁAW-ZACHÓD

III.   FILMY KILKU AUTORÓW, KTÓRE POWSTAŁY BEZ OPIEKI PROFESJONALISTÓW
3 nagrody w kategorii:

I NAGRODA: „BAJKOMAT”, Sebastian Makuchowski, Szymon Mira, Julia Citak, Anna Nowicka, Jakub Kręcisz, Jakub Molak, Oliwia Migas, Alicja Kaczor, Magdalena Kumorek, Oliwia Sekuła, Remigiusz Biegacz, Anna Wójtowicz, Zofia Jaworska, Mateusz Wojtyś, Jakub Sarek, CENTRUM SZTUKI DZIECKA, POZNAŃ

II NAGRODA: „JAZZ”, Agnieszka Kasztelowicz, Julia Bujnarowska, GALERIA I OŚRODEK PLASTYCZNEJ TWÓRCZOŚCI DZIECKA, TORUŃ

III NAGRODA: „RYCERZ, KONIK RYSZARD I URODZIWA KOBIETA”, Ewa Piotrowska, Patryk Zając, Karolina Szwechłowicz, ZESPÓŁ SZKÓŁ, MYŚLIWIEC

IV.   FILMY KILKU AUTORÓW, KTÓRE POWSTAŁY POD OPIEKĄ PROFESJONALISTÓW
3 równorzędne nagrody w kategorii:

„POBUDKA PANI WIOSNY”,  Olga Bartoszewicz, Barbara Biechońska, Anna Panfil, Bartłomiej Banachowicz, Krystyna Lesińska, Natasza Habryło, Filip Pomin, Alicja Skowrońska, Zuzanna Molska, Marceli Dziurleja, Michał Jastrzębski, Zofia Korytowska, Antonina Korytowska, Helena Piasecka, Ksawery Kroma, Marianna Perz, Krzysztof Perz, Zofia Rajek, Franciszek Kieliszewski, Marta Konopczyńska, Piotr Konopczyński, Anna Rafalik, Jan Kłonkowski, Olaf Kaczor, Michał Miśkiewicz, Piotr Głuszyński, Michalina Urbańczyk, Zuzanna Gramza, Roma Dzidek, Miron Dzidek, CENTRUM SZTUKI DZIECKA, POZNAŃ

„PIOSENKA O SIEDMIU KONIKACH”, Michalina Święcka, Szymon Stasieńko, Łukasz Stasieńko, Wiktoria Strządała, Mikołaj Cendro, Natalia Gadzinowska, Wiktor Gadzinowski, Amelia Zalewska, CENTRUM KULTURY WROCŁAW-ZACHÓD

„O CZŁOWIEKU I JEGO DIABELSKIM WSPÓLNIKU”,  Małgorzata Kukolska, Gabriela Makowska, Patrycja Przekopska, Katarzyna Rasiul, Martyna Zawadzka, Bruno Bednarek, Filip Bednarek, Jakub Gryguć, Włodzimierz Moniuszko, Tomasz Myszczyński, Krzysztof Perzyna, Aleksander Sawicki, Franciszek Sawicki, FUNDACJA POGRANICZE, SEJNY